Gaziantep Valiliği, Eğitime verdiği katkılardan dolayı Nizip Ticaret Odası (NTO)'na teşekkür etti. Gaziantep Valiliği, Nizip İlçesinde öğrencilerin akademik, sportif, kültürel ve sanatsal başarılara teşvik etmek amacıyla Nizip Kaymakamlığı himayesinde Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Eğitim Başarı ödülleri Projesine verilen desteklerden dolayı Nizip Ticaret Odası'na teşekkür etti. Nizip Belediyesi'nde düzenlenen Muhtarlar Toplantısına katılan Gaziantep Valisi Davut Gül, eğitim başta olmak üzere sosyal yaşama sağlanan katkıların ve duyarlı davranışların herkese örnek olmasını temenni ederek kendi imzasını taşıyan teşekkür belgesini NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet özyurt'a takdim etti. Gaziantep Valisi Davut Gül'e teşekkür eden NTO Başkanı Mehmet özyurt Türkiye'nin geleceğinde aktif rol oynayacak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın spor, sanat, kültür yani her alanda başarılarını taçlandırmak amacıyla eğitime vermiş olduğumuz destekler devam edecektir dedi. Düzenlenen toplantıya Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sarı, kurum ve kuruluş amirleri ve muhtarlar da katıldı.