Nizip Devlet Hastanesi 2023 yılı öncesinde hizmet verecek
Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri, AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı yapımı devam 400 yataklı Nizip Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.
AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan’ın da yer aldığı inceleme programında yüklenici firma tarafından yapılan çalışmaları yerinde gören Şahin ve Sarı, devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şahin, ‘’Yapımı devam eden 400 yataklı tam teşekküllü Nizip Devlet Hastanemizi inceleyerek gelinen nokta hakkında bilgi aldık. 2023 yılı öncesinde hizmete almayı planladığımız hastanemiz Anjiyo ünitesinin de bulunacağı hastanemiz Avrupa standartlarında ve ülkemizin en modern yeni nesil hastanelerinden birisi olarak Nizipli hemşehrilerimize ve bölgemize hizmet verecektir. Nizip kardeşlerimiz hizmetlerin en iyisini be en güzelini hak ediyor ’’ dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, ‘’Devlet Hastanemizin inşaatı son hızla devam etmekte, ilçemizi sağlık hizmetleri alanında güçlü konuma getirecek olan hastanemizin şimdiden hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere Nizip'imiz adına teşekkür ediyorum’’ dedi.