Merkez Valisi ve Nizip Kaymakamı Zeytinyağı Üretimini İnceledi
Merkez Valisi ve İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi Nusret Dirim ve Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak’ı ziyaret ederek zeytinyağı üretimini yerinde inceledi.
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Nizip’i ziyaret eden Merkez Valisi ve İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi Nusret Dirim, İç İşleri Bakanlığı Şube Müdürleri Selma Nas, Ekrem Karanfil ve Ümmühan Karaşahin, Polis Başmüfettişi Recep Başkaya ve Jandarma Yarbay Serdar Çölgeçen NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak’ı da ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak Zeytin ve zeytinyağının fabrikada işlenişi hakkında ziyaretçilere bilgiler verdi.
Zeytinin zeytinyağına dönüşümünü ve nasıl işlendiğini ayrıntılı olarak yerinde gözlemleyen Merkez Valisi ve İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi Nusret Dirim ve Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar hayırlı ve bereketli bir hasat yılı olmasını dilediler.
Düzenlenen ziyarete Nizip İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Yıldırım ve NTO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Demir de katıldı.