Nizip Belediyesinin gençliğe ve spora yönelik yatırımları sürüyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Uluyatır Mahallesi’ne sentetik çim saha, çocuk parkı ve muhtarlık ofisi kazandıran Nizip Belediyesi’nin bölgedeki çalışmaları süratle devam ediyor.
Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Sarı, gençlere ve spora verdiği önemi bir kez daha hatırlatarak Nizip Belediyesinin her zaman sporun ve sporcunun yanında yer alacağını söyledi.
Hizmet konusunda ilçeye ne yapılıyorsa kırsal mahallelere de aynısı yapıldı ve yapılamaya da devam ediyor diyen Başkan Sarı şunları konuştu.
‘’Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemiz ve değerli hemşerilerimiz için hizmetin en güzelini yapma gayretindeyiz. Böylelikle sosyal ve gönül belediyeciliği alanında birçok hizmeti hayata geçirmiş durumdayız. Bu kapsamda Uluyatır Mahallemizdeki vatandaşlarımızın bizlerden talebi olan sentetik çim saha ve çocuk parkı ile ilgili çalışmalara Gaziantep Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle başladık ve artık çalışmalarımızın son aşamasına geldik. Bunun yanında bölgeye bir de Muhtarlık Ofisi kazandırdık. Yakın bir zamanda Uluyatır’lı hemşerilerimin hizmetine sunacağımız bu güzel tesisi kazandırmamızda büyük emekleri olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.