Nizip Radyo Televizyon yöneticileri Nizip İlçe Müftüsü Musa Çiftçi, makamında ziyaret etti.
Nizip Radyo Televizyon Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Şen ve Genel Müdürü Ali Kılıç, Nizip ilçe Müftüsü Musa Çiftçi’ye iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.
Nizip Radyo Televizyon yöneticileri tarafından yapılan ziyaretten memnun olduğunu dile getiren Müftü Çiftçi, NRT’nin çalışmalarından övgüyle söz etti. Bir süre NRT yöneticileri ile sohbet eden Müftü Çiftçi, ilçenin önemli basın organı olan NRT’nin pandemi döneminde önemli görev yürüttü. Çiftçi, “basınımızın icra ettiği görev, yüklendiği amaç ve sorumlulukların ülkemiz, insanımız ve özellikle Nizip’imiz için öneminin farkındayız. Bu nedenle sizleri her zaman önemsedik, önemsiyoruz. Sizler toplumumuzun bilinçlenmesinde, haberlerden haberdar olmasında ve yönlendirilmesinde köprü vazifesini ifa ediyorsunuz. Bu anlamda bizim de üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Nizip Radyo Televizyon Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Şen, ise Müftü Çiftçi’ye teşekkür ederek NRT’nin her zaman kamu kurumlarının yanında olarak kurumların gözü ve kulağı olamaya devam edeceğini söyledi.