NTO Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt NTO Yonetim Kurulu ve Meclis uyeleriyle beraber gectiğimiz gunlerde ilcemize mudur olarak atanan Vergi Dairesi Muduru Ali Cibik e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret dolayısıyla bir acıklama yapan NTO Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt şunları ifade etti; Kamu kurum ve kuruluşlarıyla gecmişte işbirliği icerisinde calışılarak başarılı işlere imza attık. Ortak akılla hareket etmek ilcemizin ve ulkemizin faydasına olacaktır. Nizip Ticaret Odası olarak bircok faaliyetler icerisindeyiz. Odamıza kayıtlı bulunan uyelerimize ve ilcemizin sosyal hayatına katkı sağlamak icin calışmalarımız hız kemeden devam etmektedir. dedi.
Ozyurt; goreve yeni atanan Vergi Dairesi Muduru Ali Cibik e calışmalarında başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Vergi Dairesi Muduru Ali Cibik ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Nizip Ticaret Odası başkanı ve uyelerine yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı teşekkur etti.
Gercekleşen ziyarete NTO Yonetim Kurulu Başkan Yard.A.Kadir Akkuş, NTO Yonetim Kurulu Uyesi Osman Alpaslan, NTO Meclis Uyeleri Huseyin Yaprak, Muslum Aksoy, Mustafa Kaya, M.Fatih Ozturkmen, Mehmet Dağlı ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gundoğdu katıldı.