Ceşitli temaslarda bulunmak uzere Gaziantep e gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gul ve beraberindeki heyet ilcemizi ziyaret etti.

Gaziantep-Şanlıurfa otoyolu Nizip gişelerinde kendisini bekleyen cok sayıda vatandaş tarafından yoğun bir sevgi gosterisiyle karşılanan Gul, daha sonra oluşan uzun arac konvoyları eşliğinde Cuma namazını kılmak uzere Hatice Kubra Camisi ne gecti.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gul, Nizip Hukumet Konağı, Nizip Belediyesi ve Adalet Sarayı nı ziyaret ettikten sonra Nizip Ticaret Borsasına ziyarette bulundu.

Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt ve Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu tarafından karşılanan Adalet Bakanı Abdulhamit Gul'e, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya,Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan,Nizip Belediye Bşk.Hacı Fevzi Akdoğan ve Gaziantep Buyukşehir Belediye Bşk.Yrd.Latif Karadağ ,Daire Amirleri ve STK temsilcileri de eşlik etti.

NTB Konferans Salonunda Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelen Gul, burada da Nizip icin yapılacak olan hizmetleri anlatarak Muhtarların sorun,oneri ve taleplerini dinledi.