Nizip Ticaret Odası, Uyelerinin rekabet edilebilirliğini ve buyumelerine katkıda bulunmak amacıyla uyelerine sunduğu hizmet kalitesinden odun vermeden Oda yonetimi ve personelleri ile calışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Nizip Ticaret Odası TS EN ISO 9001:2015 standardına geciş denetimini başarı ile gecerek sisteme ilk gecen odalar arasında yerini aldı.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yonetim Standardı cercevesinde yapılan geciş denetimine TSE Belgelendirme Mudurluğu Baş Tetkik Gorevlisi Erol Guneş, TSE Tetkik Gorevlisi Adayı Alper Selcuk Erbağcı, TSE Tetkik Gorevlisi Mehmet Genc tarafından gercekleştirildi. Denetime Nizip Ticaret Odası nı temsilen ise NTO Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, Genel Sekreter Yardımcısı Kalite Yonetim Temsilcisi Dilek Suzer ve Oda personelleri de katıldı.

Denetimin ardından TSE Nevşehir Belgelendirme Mudurluğu Baş Tetkik Gorevlisi Erol Guneş; " Nizip Ticaret Odası tarafından TS EN ISO 9001:2015 standardına uygun kalite yonetim sisteminin uygulandığı tarafımızca yapılan denetim sonucunda gorulerek belgesi yenilenmiştir. Nizip Ticaret Odası Yonetim Kuruluna ve Oda personeline hizmet kalitelerinden oturu teşekkur ediyorum. dedi.

Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat ise denetimin başarı ile sonuclanmasından duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

NTO Başkan Yardımcısı Polat; Uyelerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve devamlılığı bizim icin onemli. Belgemizin uyelerimize hayırlı olmasını temenni eder, belgenin yenilenmesi konusunda gayret gosteren herkese teşekkur ederim. şeklinde konuştu.