Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt, Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu ve beraberindeki yonetim kurulu ve meclis uyeleri ile birlikte Nizip te goreve yeni başlayan Jandarma Komutanı Resul Cot hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Gorevine yeni atanan İlce Jandarma Komutanı Resul Cot a başarılar dileyen Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt sozlerini şu şekilde surdurdu; Nizip halkı vatanına milletine sadık ve ilcede gorev yapan kamu gorevlilerine sahip cıkan bir millettir. Bizler de Nizip Ticaret Odası adına Kamu kurum ve kuruluşlarıyla gecmişte işbirliği icerisinde calışılarak başarılı işlere imza attık. Gecmişte olduğu gibi bugun ve gelecekte de kamu kurum ve kuruluşlarımız ile bizi ilgilendiren veya ilgilendirmeyen her konuda işbirliği icerisinde calışmaya hazırız. Ortak akılla hareket etmek ilcemizin ve ulkemizin faydasına olacaktır. Nizip Ticaret Odası olarak bircok faaliyetler icerisindeyiz. Odamız uyelerine ve ilcemizin sosyal hayatına katkı sağlamak icin calışmalarımız hız kemeden devam edecektir. dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Jandarma Komutanı Resul Cot ise, Nizip ilcesinin Turkiye deki diğer ilcelere gore daha fazla geliştiğini goruyorum. İlce diğer bolgelerden cok fazla goc almasına rağmen kendi sorunlarını kendi icerisinde cozmektedir. İnşallah işbirliği icerisinde vatandaşlarımızın da desteğiyle gorevimizi layıkıyla yerine getireceğimize inanıyorum. Bugun bizleri ziyaret eden Nizip Ticaret Odası başkanlarına ve uyelerine teşekkur ederim. şeklinde konuştu.

Gercekleşen ziyarete NTO Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yonetim Kurulu Uyeleri Mehmet Ali Karabacak, Osman Alpaslan, Ersin Ozdemir, NTO Meclis Uyeleri Ali Kaya, Mehmet Yiğit, Mustafa Polat, Mehmet Dağlı, Fatih Ozturkmen, Mustafa Kaya, Huseyin Yaprak, NTO Danışma Kurulu Uyesi Abdullah Altınbaş, NTO uyesi Murat Benzer ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gundoğdu da katıldı.