Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Meclis ve Yonetim Kurulu uyeleri ile birlikte Nizip Kaymakam vekilliği gorevini yuruten Gaziantep Vali Yardımcısı Adil Nas ı makamında ziyaret etti.

Nizip Ticaret Odası heyetini karşılayan Vali yardımcısı Adil Nas, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ayrıca her yerde ilcenin bircok sorunu ilgili makamlara ileterek cozum bulmaya calışan Nizip Ticaret Odası yoneticilerine teşekkur etti.

Yapılan ziyaret ile ilgili bilgi veren NTO Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt ise, bizler de Nizip Ticaret Odası olarak Sayın Gaziantep Vali Yardımcımız Adil Nas beye Nizip e hoş geldiniz demek icin buradayız. Sayın vali yardımcımızın da dediği gibi Nizip in sorunları ile ilgili goruşmeler yapacağız. Bizler Nizip Ticaret Odası olarak gorevimiz olsun veya olmasın memleketimiz icin her zaman elimizi taşın altına koyan bir kurumuz. Burada bulunduğunuz sure ve bundan sonraki donemlerde de memleketimizin gelişmesi icin faydalı işler yapacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile sayın kaymakamımız Harun Sarıfakıoğlulları na da gecmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. diyerek ev sahipliğinden dolayı Gaziantep Vali yardımcısı Adil Nas a teşekkur etti.