Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

NTO Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramı munasebeti ile yayımladığı kutlama mesajında, Ulkemizin ve bolgemizin dunya capında ilerleme gosterdiği bu yıllarda, ilerlemenin ve cağdaşlaşmanın temeli cocuklarımızdır. dedi.

Oncelikle bilincli ve ilgili bir ebeveyn olması gerektiğini vurgulayan NTO Başkanı Ozyurt sozlerini şu şekilde surdurdu: Sosyal sorumluluğumuzun farkında olarak yarınlarımız olan cocuklarımıza ve cocuklarımızın eğitimine buyuk onem gostermeli ve destek olmalıyız. Ulu onderimiz Ataturk un de ifade ettiği gibi Cocuklar Geleceğimizin Guvencesi Yaşama Sevincimizdir, Bugunun Cocuğunu Yarının Buyuğu Olarak Yetiştirmek Hepimizin İnsanlık Gorevidir . Tarihimizin gurur dolu sayfalarının yeni nesillerce oğrenilmesi ve Turk Devleti nin devamını emanet edeceğimiz yeni Cumhuriyet bekcilerinin bu bilincle yetişmesi amacıyla Nizip Ticaret Odası olarak ticari ve sanayi yonumuzun yanı sıra cocuklarımıza, ilce eğitimine destek olmayı misyon edinerek faaliyetler gercekleştirmekteyiz. Bugunumuzun varlık sebebi, geleceğimizin teminatı olan cocuklarımızın 23 Nisan ulusal egemenlik ve cocuk bayramını en icten dileklerimle kutlar aydınlık geleceğimizin sağlam temeller uzerine kurulmasını temenni ederim. ifadelerini kullandı.