Referandumdan cıkan sonuc ile birlik ve beraberliğimizin daha da gucleneceğine inandığını belirten Nizip Ticaret Odası (NTO) Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt, İstikrara bağlı olarak Turkiye nin guclu ekonomiyle uretim, istihdam ve buyumede hızını arttıracaktır. dedi.

NTO Başkanı Ozyurt, Ulke genelinde buyuk bir ozveriyle gercekleştirilen referandumdan cıkan sonucların hayırlı olmasını diledi.

Ozyurt, yaptığı acıklamada, yuksek katılımın sağlandığı referandumda anayasa değişikliğinin kabul gorduğunu belirtti.

Sandığa giderek vatandaşlık gorevini yerine getiren herkesi tebrik eden Ozyurt, şoyle devam etti: Beklentilerin uzerinde katılımın sağlandığı referandumdan cıkan sonucun ulkemize hayırlar getirmesini umut ediyorum. Referandumdan cıkan sonucla birlik ve beraberliğimizin daha da gucleneceğine inanıyorum. Toplumun butun kesimlerinin sorumluluklarının uzerinde calışarak ulkemizi hedeflenen noktalara taşıyacağından da şuphem yoktur. Biz guclu bir ulkeyiz ve geleceğin Turkiye si icin gucumuzu doğru yone kanalize edersek onumuzde hicbir engel kalmaz. Engelleri aşmak icin birlik ve beraberlik onemlidir, zor ve sıkıntılı gunlerde bir ve beraber olan halkımızın artık her zaman bir ve beraber olmasını istiyoruz. Hepimizin ortak hedefi buyuk Turkiye, bu ortak hedef icin elimizi hatta govdemizi taşın altına koymalıyız ki duşmanlarımıza fırsat vermeyelim.

Referandum ulke gundeminden cıktığını artık reformlar ve ekonomiye odaklanılacağını vurgulayan Ozyurt, Ekonominin ana gundem olması butun alanları da olumlu etkileyecektir. Yapısal reformlarla da geleceğin Turkiye si inşa edilecektir dedi.