Nizip Vergi Dairesi Muduresi Gulay Mızraklı ve Nizip Vergi Dairesi Mudur Yardımcısı Mehmet Ağcan 28.Vergi Haftası Etkinlikleri cercevesinde Nizip Ticaret Odası nı ziyarette bulundular.

Vergi vermenin kutsal bir gorev olduğuna vurgu yapan Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat sozlerini şu şekilde surdurdu. Vergi haftası etkinlikleri cercevesinde Nizip Vergi Dairesi Muduru ve ekip arkadaşları ile birlikte odamızı ziyaret etmektedirler. Kendilerine yapmış olduğu bu anlamlı ziyaretten dolayı teşekkur ederim. Ulkemizin en onemli kaynağı muhakkak ki vergilerdir. Vatandaşlarımız vergilerini oderken, devletimiz de bu gelirleri kamu hizmeti olarak vatandaşlarımıza ulaştırmaktadır. Bu bağlamda bizlere duşende vergi odemenin kutsal bir vatandaşlık gorevi olduğunu, vergi haftası munasebetiyle vergi bilincini arttırmak, vatandaşlarımıza bunu aşılamak ve ileriki nesillere bu bilinci aktarmaktır. Bu kapsamda da Nizip Ticaret Odası olarak belirli donemlerde yuksek duzeyde vergi odeyen uyelerimize odul toreni yapmaktayız. Bu yılda yine yakın bir tarihte vergi odul torenimizi yapacağız. Gelirleri ile ulke ekonomisine katkıda bulunan uyelerimizin ve bu gelirlerin toplanması ve devletimize ulaştırılmasında emeği gecen tum kamu ve vergi dairesi personellerinin vergi haftasını kutluyorum . şeklinde konuştu.

Nizip Vergi Dairesi Muduresi Gulay Mızraklı da yaptığı acıklamada; 28. Vergi haftasını kutluyoruz bu kapsamda Odamızı ziyaret etmekteyiz. Bu ziyaretteki amacımız vergi bilincini ve vergi vermenin onemini hatırlatmaktır. Nizip Ticaret Odası ile surekli işbirliği icerisindeyiz onumuzdeki donemlerde de bu işbirliğimiz bozulmadan devam edecektir. Ben Nizip Ticaret Odası uyelerine ve Yonetim Kuruluna bugune kadar Nizip Vergi Dairesi ne vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkur ediyorum dedi.

Gercekleşen ziyarete Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu başkan yardımcısı Abdulkadir Akkuş, Yonetim Kurulu Uyesi Mehmet Ali Karabacak da katıldı.