Serbest Muhasebeciler ve Mali Muşavirler Nizip Temsilciği Muhasebeciler Haftası munasebetiyle Nizip Ticaret Odasını ziyaret etti.

Ziyarette kısa bir acıklama yapan Serbest Muhasebeciler ve Mali Muşavirler Nizip Temsilcisi Necati Kılıc şunları ifade etti. 01 - 07 Mart arası kutlanılan Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Nizip Ticaret Odamızı ziyarete geldik, 1989 yılının Mart ayında TBMM'ye sevk edilerek 1989 Haziran ayında yasalaşan 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Muşavirlik ve Yeminli Mali Muşavirlik Kanunu kapsamında bu yıl Muhasebeciler Haftasımızın 27. sini kutluyoruz. Hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. dedi.

Ziyaret dolayısıyla bir acıklama yapan Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat; Muhasebeciler Haftası etkinliği cercevesinde Odamızı ziyaret eden Serbest Muhasebeciler ve Mali Muşavirler Nizip Temsilciği değerli Başkanı Sayın Necati Kılıc ve ekibi Odamızı ziyaret etmiş bulunmaktalar. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğumuz memnuniyeti bildirmek istiyorum. Tabi bilindiği uzere Muhasebe iş dunyasının olmazsa olmazıdır. Nizip iş dunyasının gelişmesi ve daha iyi yerlere gelmesi icin ilcemizde faaliyet gosteren Muhasebecilerimizle Nizip Ticaret Odası olarak ortak akılla beraber calışacağımızı surekli birlikte hareket edeceğimizi belirtmek isterim. Bu anlamda Odamıza yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkur eder Muhasebeciler haftasını tebrik ederim. dedi.

Gercekleşen ziyarete Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkan Yard.A.Kadir Akkuş, Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu uyesi M.Ali Karabacak ve ilcemizde faal olarak gorev yapan Serbest Muhasebeciler ve Mali Muşavirler katıldı.