Nizip Ticaret Odası (NTO) Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu ve meclis uyeleri, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) yonetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt Gaziantep Ticaret Odası yonetimine ve genel sekreterine yeni gorevlerinde başarılar dileyerek, Biz her zaman dediğimiz gibi Nizip li değil Gaziantep li olmaktan her zaman gurur duymaktayız. dedi.

Gaziantep Ticaret Odası ve Nizip Ticaret Odası nın kardeşliğinin daim olacağını vurgulayan NTO Başkanı Ozyurt, Şehrin ekonomisini, sosyal hayatını, birlikteliğini daha ileriye goturmek icin hep beraber calışacağız. Bu birlikteliğimizi hem birleştirici hem de geliştirici bir şekilde devam ettireceğiz. Bizler Gaziantep te iken Nizip liyiz diyoruz ancak Gaziantep dışına cıktığımızda biz Nizip değil Gaziantep liyiz diyoruz ve bunu soylemekten de gurur duyuyoruz. şeklinde konuştu.

GTO Yonetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu da ziyarette yaptığı konuşmada, iki Oda nın 5 yıl once imzalanan protokolle kardeş oda olduklarını belirterek, bu kardeşliğin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini soyledi.

Nizip in gelişimini takdirle izlediklerini ifade eden Hıdıroğlu, Yıllardır Nizip Ticaret Odamızla iyi ilişkiler icerisindeyiz. İhtiyac duyulan her alanda destek olma gayreti icerisinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Nizip in gelişimi bizleri mutlu ediyor. Zeytin ve zeytinyağı, buro mobilyaları, sabun ve fıstıkcılık gibi alanlarda onemli mesafe kaydeden ilcemizin ilerleyen yıllarda daha iyi yerlerde olacağına inanıyoruz diye konuştu.

Gercekleşen ziyarete, GTO Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Torer, GTO Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Kocak, GTO Muhasip Uyesi Mustafa Sami Akay, GTO Yonetim Kurulu uyeleri İbrahim Halil Zengin, Huseyin Husnu Ozguler, Kamil Tosun, Murat Karakaş ve Mehmet Bulent Evyapan, NTO Yonetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yonetim Kurulu Uyeleri, Mehmet Ali Karabacak, Omer Delibalta, Osman Alpaslan, Ersin Ozdemir, NTO Meclis Uyeleri Mehmet Erdoğan, Mehmet Dağlı, Reşat Ozberk, Huseyin Yaprak, Muslum Aksoy, Ali Kaya, NTO Disiplin Kurulu Başkanı Bekir Karabacak, NTO Danışma Kurulu Uyesi Bulent Oğut, Şakir Oztekin ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gundoğdu da katıldı.

Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı cektirildi.