Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları, Nizip İlce Emniyet Muduru Mustafa Yaman ve Nizip İlce Jandarma Komutanı Binbaşı Yavuz Oruc ile birlikte Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt ve Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu nu makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları, Nizip İlce Emniyet Muduru Mustafa Yaman ve Nizip İlce Jandarma Komutanı Binbaşı Yavuz Oruc a teşekkur etti.

Gercekleşen ziyarette gundemdeki son gelişmeler goruşulerek, NTO yonetim kurulu başkanı Ozyurt tarafından Nizip Ticaret Odası nın yapmış olduğu faaliyetler, projeler ve calışmaları hakkında bilgiler verdi.

Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları ise: İlcemizde bulunan kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları yapacağımız calışmalar ve faaliyetler bizim icin cok onemli. Temennimiz o ki bu diyaloglar Nizip e onemli hizmetler olarak geri donecek. Bizler işadamlarımızın her zaman yanınızdayız uzerimize ne gorev duşerse sizlere destek vermeye hazırız. şeklinde konuştu.