Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp BARTIK, Meclis Başkanı Ali YENER, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte Nizip Ticaret Odası’nda yapılan seçimler sonucu yeniden göreve seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt Mustafa Doktoroğlu Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyarette bir açıklama yapan Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp BARTIK şunları kaydetti, Bugün Nizip Ticaret Odası’nı heyetimizle iadei ziyarete gelmiş bulunmaktayız. Biz Nizip Ticaret Odası başkanımızla seçimlerden sonra sürekli görüşerek fikirler ürettik ve bunları da hayata geçiriyoruz. Nizip Ticaret Odası’nı Gaziantep Ticaret Odası’ndan hiç bir zaman ayırmadık bundan sonrada ayırmayacağız zaten bizler kollarımız kanatlarımızla var olduğumuza inanıyoruz. Nizip Ticaret Odası da kolumuzun en önemli parçası hep beraber doğru işleri yapacağız inşallah ben bu vesile ile Nizip Ticaret Odası yönetim kuruluna, meclisine başarılar diliyorum dedi.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ise. Gaziantep Ticaret Odası’nın bu anlamlı ziyareti için sayın başkanlarıma ve heyetine şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına teşekkür ediyorum. Sayın Gaziantep Ticaret Odası Başkanımın da belirttiği gibi Nizip Gaziantep’in ayrılmaz bir parçasıdır. Her yerde belirttiğimiz gibi Gaziantep ile olmaktan gurur ve onur duymaktayız bunu seve seve de ifade etmekteyiz. Bundan sonraki çalışmalar ile ilgili sayın Gaziantep Ticaret Odası başkanımla görüşmelerimiz neticesinde daha fazla bir araya gelip ortak akılla hareket ederek bölgenin ve ülkenin ekonomisini kalkındırmak için önemli çalışmalar yapacağız dedi.
Kaynak...