Tarım sektörünün gelişmesi yönündesürdürdüğü yoğun faaliyetler ve sektöre sunduğu yenilikçi ürünler ile tarımsektörüne en büyük yatırımı yapan özel banka konumunda bulunan DenizBank,Türkiye’nin her bölgesindeki üreticileri, elindeki tüm imkânları kullanarakdesteklemeye devam ediyor.

Türk tarımının modernizasyonuna destekvermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçilerin dünya arenasındakirekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarına devam eden Denizbank, dün akşam bir iftar yemeğiverdi.

Nizip Ticaret Odası Restaurant’da düzenlenen iftar yemeği; “Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz, Nizip Şube Müdürü Uğur Baytar, Ziraat Odası BaşkanıSıddık Durmaz, Köy Muhtarları ile bölgenin ileri gelen çiftçi ve esnafınkatılımıyla gerçekleşti.

DenizBank,Tarımda Özel Bankalar Arasında Birinci Sırada

İftar Yemeği’nde bir konuşma yapan Deniz Bank Nizip Şubesi Müdürü Uğur Baytar , tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetlerve sektöre sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birincisırada olduklarına dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını vebundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Uğur Baytar, konuşmalarınışöyle sürdürdü. “DenizBank, tarımsektörüne aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olarak bakıyor. Artıkgeleneksel hale gelen iftar yemeklerimizle tarım sektörünün karar vericileriylebir araya gelmekten mutluyuz, önümüzdeki yıllarda da bu geleneği devamettireceğiz. Tarımsal üreticilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tümgücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz”

Üretici Kart’la Ödemeler Hasada Erteleniyor

Türk tarımının verimliliğini artırması,sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için yeni ürün ve hizmetler sunan DenizBank,bu hizmetlerinden biri olan ve yalnızca çiftçiye özel tasarlanan “Üretici Kart”ile uygun kredi koşullarında taksitli ve hasat vadeli ödeme gibi hizmetlersunuyor. DenizBank’ın sağladığı kullanım kolaylıkları ve sunduğu hizmetleraçısından dünyada bir ilk olan Üretici Kart’ın en önemli özelliği, yılda birkez ödemeli olması ve bu ödeme vadesinin tamamen çiftçinin hasadına görebelirlenmesi.

“Üretici Kart”ın sunduğu avantajlar...

100’den fazla tarımsal ürüne hasat vadeliödeme imkânı sunan Üretici Kart, çiftçinin tarımsal üretimiyle ilgiliihtiyaçlarına pratik finansal çözümler sunan bir ürün. Tahsisi çok kolay olanDenizBank tarımsal işletme kredisi, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerekÜretici Kart ile üreticilerin kullanımına sunuluyor.

Üreticiler “Üretici Kart”larını,
Mazot (Petrol Ofisi bayilerinden, 5 ay vade0 faizle mazot ve madeni yağ almaimkanı)
Gübre (Anlaşmalı tarımsal birlik vekooperatiflerde 3 ay vade 0 faizle gübre almaimkanı)
Tarım İlacı, yem, tohum, yedek parça vediğer tarımsal ihtiyaçları için üye işyerlerinden alışveriş yaparak veyaATM’lerden nakit çekerek kullanabiliyorlar.

Ayrıca,
Üreticiler Bağ-Kur pimleri için ÜreticiKartlar’ına otomatik ödeme talimatı vererek hasata erteleyebiliyor,
Turkcell faturaları için Üretici Kart’aotomatik ödeme talimatı veren üreticiler, cep telefonu faturalarını sıfırfaizle hasata erteleyip Üretici Kart borcunu hasat vadesinde ödeyebiliyorlar.

“Üretici Kart”ın üreticiye sağladığıfırsatlar...
Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarımkredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir.
İhtiyaç duydukça kullanım yapılabilmesikolaylığı vardır.
Nakit taşıma riskini ortadan kaldırır.
Erken ödeme imkanı sunar.
Anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart’ınsağladığı indirimlerden ve diğer alışveriş olanaklarından yararlanır.

Üretici Kart dışında özel faiz oranlıTraktör Kredisi, Arazi Alım Kredisi, Sera Yapım ve Bakım Kredisi ve Tarımsalİhtiyaç Kredisi de DenizBank’ın çiftçiler için sunduğu ürünler arasında yeralıyor.