Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz Başkanlığındagerçekleştirilen Mahalle Buluşmaları'nın 20. si Cumhuriyet Mahallesi'ndeyapıldı.

Okan Parkı TaziyeEvi'nde gerçekleşen Mahalle Buluşmaları toplantısında Nizip Kaymakamı YaşarKaradeniz, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Emniyet Müdürü MustafaKantar, Müftü Dr. Mustafa Genç, Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, TEDAŞİlçe İşletme Müdürü Yavuz Balki, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Temel Mermer vemahalle sakinleri katıldı.

Kaymakam Yaşar Karadeniz, her hafta bir farklımahallede vatandaşlar ile bir araya geldiklerini belirtti. Kaymakam Karadeniz,amaçlarının hem vatandaşı ziyaret etmek, hem de sorun ve önerileri yerindetartışmak olduğunu ifade ederken, Mahalle sakinleri de çeşitli konulardakigörüş, öneri, dilek ve beklentilerini dile getirdi.

Nizip BelediyeBaşkanı Hacı Fevzi Akdoğan ise, Nizip'in herbölgesi, her karışı bizim için çok önemlidir. Her hafta ayrı bir mahalledetoplanıyor, mahalle sakinlerinin isteğini ve beklentisini bizzat dinlemefırsatı buluyoruz" diyerek yapılan çalışmalar konusunda bilgi verdi.