Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, yeni Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Gaziantep Ticaret Borsası’nda yeni göreve seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TİRYAKİOĞLU, Meclis Başkanı Selami MEMİŞ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyarette bir açıklama yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, yeni seçilen Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanına, Meclis Başkanına, Meclis Üyelerine hayırlı olsun ziyaretine gelmiş bulunmaktayız. Gaziantep Ticaret Borsa'mızla geçmiş dönemlerimizde birçok başarılı ortak çalışmalarımız ve projelerimiz oldu. Yeni dönemimizde ise bu çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek Ortak akılla hep birlikte Gaziantep’in gelişimine ekonominin gelişimine katkı sağlamaya çalışacağız. Bu vesile ile bizleri kabul eden Sayın Gaziantep Ticaret Borsası başkanlarıma ve ekibine teşekkür ediyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TİRYAKİOĞLU ise Nizip bizim yavru vatanımız bu yavru vatanımızla birlikteliğimizi geliştirerek çözümleri de birlikte bulacağız ve Nizip’in sorunları bizim sorunlarımız bu sorunlarımızda hep birlikte çözeceğiz. Bizim sadece işimiz bir değil gönlümüz ve kalbimizde bir aynı duyguları paylaşıyoruz aynı dertleri paylaşıyoruz. Gaziantep Ticaret Borsası olarak projelerimiz arasında özellikle Antep fıstığını başta olmak üzere sorunlarımız var sorunlarımızı tek tek çözüm noktasında birlikte hareket edeceğiz. Antep fıstığımız bizim milli bir ürünümüz ve bu milli ürünümüzü daha ileri taşınması için elimizden geleni yapacağız. Dünyada ikinci ve üçüncü sırayı alıyoruz, önümüzdeki on yıllık periyoda baktığımızda gerçekten dünyanın birinci sırasında olacağımıza inanıyorum. Dolayısıyla başta Antep fıstığı olarak ürünümüze sahip çıkacağız ve yapılması gereken çok şeyler var bu sorunları ve çözümleri de birlikte yapacağız. Hayırlısıyla bundan sonraki süreçte de sadece Nizip değil inşallah Gaziantep’teki diğer oda ve borsalarımızla da bizim bir tek sektörümüzün sorunu sanki Gaziantep’in sorunuymuş gibi yukarıya taşıyacağız ve tek ses güçlü ses modelini samimiyetle geliştireceğimize inanıyorum. Ben sizlere tekrardan hoş geldiniz diyor nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim dedi.

Yapılan ziyaretin anısına Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TİRYAKİOĞLU’na ve Meclis Başkanı Selami MEMİŞ’e plaket takdim edildi.

Kaynak...