Email (varsa): e.tutunculer@hotmail.com
Telefon: 0342 2315233

1998 yılından bu yana Gaziantep evden eve taşımacılıksektöründeyiz.Firmamızın bu sektörde ilerleyip daha da gelişmesinin, müşteri memnuniyetine bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz.Bunun için de siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarınızda uzman personel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

EXPERTİZ HİZMETİ

Evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşımanız başlar. Expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
DEMONTAJ

Demontaj aşaması; mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesidir. Gardrop, yemek masası, karyola vb. mobilyalarınızla beyaz eşyalarınızın sökümleri yapılır.
AMBALAJLAMA

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümleri bittikten sonra eşyalarınız battaniye, stretch film ya da eşya durumuna göre balonlu naylon kullanılarak ambalajlanır.
TAŞIMA
Eşyalarınız özel yapım kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli personellerimiz eşliğinde yeni evinize nakledilir.
MONTAJ VE KURULUM
Taşıma sonrası eşyalarınızın montajları yapılır kullanıma hazır hale getirilir.monte işlemi bittimiyle; beyaz eşya, koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.