Email (varsa): info@karadagmakina.com
Telefon: 0212.518 32 23

1970 Senesinden beri siz Değerli müşterilerimize deri ile ilgili her türlü Dikiş, Traş makina ve aksamlarını yurt dışından 1. elden temin ederek sizlerin kullanımına sunuyoruz.
Yarma makinalarının değişik ebatlarda kullanılan deri yarma bıçaklarını Alman teknolojisi ile üreten ALBER markasının Distribütörlüğünü yapmaktayız.
Deri yarma ve traşlama makinalarında kullanılan Topaç ve Bileme taşlarının üreticiliğini yapan İtalyan firması DUE-EMME markasınında TürkiyeGenelDağıtıcılığını yapmaktayız.
Yarma,traş makina ve her çeşit FORTUNA aksamlarının genel satıcısıyız. Her marka yarma makinasının garantili Mekanik Servisini Fortuna’dan Sertifikalı olarak yapmaktayız.
Dikiş makina çağanoz,mekik,komple ve bunun gibi parçalarının imalatını yapan İtalyan devi CM CERLIANI markasının yetkili satıcısıyız.
Dikiş makina iğnesi olarak her çeşit sistemi ve numara çeşitliliği sunan Alman firması GROZ-BECKERT genel satıcısıyız.
Ayrıcaçalıştığımız firmalardan bazıları olan PFAFF, DÜRKOPP ADLER, ATOM, ELLEGI, CAMOGA, FAV gibi ünlü markaların makina ve aksamlarını satmaktayız.
Bizim işimiz deri sekteründe kullanılan makina ve aksamlarının teminidir, peki ya sizin işiniz nedir? Tanışalım bilgilerimizi paylaşalım...