Zenginden alip fakire veriyoruz

--------------------------------------------------------------------------------
Gaziantep’in en büyük ilçesi olan Nizip’te belediye tarafindan açilan dernek muhtaç aileleri sevindirmeye devam ediyor.Bugüne kadar bin 300 aileyi sevindiren dernegin amaci tüm fakirlere ulasabilmek. Gaziantep’in Nizip Belediyesi tarafindan açilan dernek tüm hiziyla çalismalarina devam ediyor. Açilisi geçtigimiz ay Devlet Bakani Kürsad Tüzmen tarafindan yapilan Nizip Yoksulluk ve Issizlikle Mücadele Dernegi çatisi altindaki Sevgi ve Baris Magazasi zenginden alip muhtaç ailelere yardim ediyor.Dernek “Atmayin! Bize verin” kampanyasi ile 17 bin parça konfeksiyon ürünleri topladi.Su ana kadar Nizip’te bulunan 23 mahalleden bin 300 kisiye 13 bin parça konfeksiyon ürünü verildigi belirtildi.Bu konuda açiklamada bulunan Nizip Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ibrahim Ulukus, dernegin amacinin zenginden alip,fakirleri sevindirmek oldugunu söyledi.Ulukus, “Bizler sadece bu hizmeti yaparken bir araciyiz.Hayirseverlerden toplanan ürünleri muhtaç ailelere veriyoruz.Bazi aileler bu yardimi alirken duygulu anlar yasiyor.Muhtaç ailelerimiz Sevgi ve Baris Magazamiza gelip ihtiyacina göre ürününü seçiyor.Konfeksiyon ürünlerimizin tamami yenidir.Bu kampanyada en çok belediye baskanimiz Haci Fevzi Akdogan’in emegi geçmistir.Baskanimiz ürünleri alabilmek için Istanbul’a kadar gitmistir.Emegi geçen tüm hayirseverlere buradan tesekkür ediyorum” dedi. Nizip Yoksulluk ve Issizlikle Mücadele Dernegi, haftaya Gida Bankasi adi altinda muhtaç ailelerin kislik gidalarini karsilamak için Gida Bankasi’ni hizmete açacak.Bende buradan emegi geçenlere tesekkür ediyorum. Belediye Baskanimiz Haci Fevzi Akdogan'in bu hayirli islerinden dolayi kendisini tebrik ediyorum. Saygilarimla Bekir Sen

--------------------------------------------------------------------------------

Okunma: 73
Oy/Yorum: Rating:0 Votes:0 (Rating Scale: 1 = worst, 10 = best)
Tarih: 01.10.2004
Yazar/kaynak: Bekir Sen
Yazar iletişim: Yolunuz açik,önünüz aydinlik olsun.
Gönderen: Anonymous
Yorum: 0 Yorumlar | Oyla ve yorum ekle