Merhaba arkadaslar
Konu basligindan anlasildigi gibi yorumlar çerçeveli olmalidir. Eger bir insan birinin hakkinda bir yorum yapiyorsa bu yorumu yaparken iddialar ile degil belgelerle yapmalidir.
Yorum yapma kolay bir is degildir. Herkes kalkip kafasindan biseyler yazmaya kalkarsa o zaman ortalik karisir. Bence yorumcular kisiler ile degil toplumu ilgilendiren konularda yazi yazmali ve onu yorumlamalidir. Zaten yorum yapilirken karsilikli yapilirsa bu yorum olmaktan çikar satasma ortamina zemin hazirlar. Nereden çikti bu konu diyeceksiniz? Hakli olabilirsiniz! Ancak birinin bunlari yazmasi gerektigini düsünüyorum ve bu kisi neden ben olmayayim diyerek bu yaziyi yazdim.
Bekir Sen

--------------------------------------------------------------------------------

Okunma: 67
Oy/Yorum: Rating:10 Votes:1 (Rating Scale: 1 = worst, 10 = best)
Tarih: 01.02.2006
Yazar/kaynak: Bekir Sen
Yazar iletişim: n/a
Gönderen: bekirsen
Yorum: 1 Yorumlar | Oyla ve yorum ekle
Comments:
--------------------------------------------------------------------------------
Yorumlayan: HUN tarih 06.02.2006
evet,haklisiniz..belgesiz dayanaksiz olan iddialar bazilari tarafindan gerçekmis gibi algilanabiliniyor.