Nizip Spor Lisesinde “TÜBİTAK 4006 Bilim” Fuarı Açıldı
Okullarda bilim kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK iş birliği kapsamında Nizip Spor Lisesi tarafından organize edilen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, Eğitimden sorumlu Nizip Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Demir, tarafından açıldı.
Nizip Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Demir,
Nizip Lisesi Müdürü Ahmet Korkmaz, öğretmenler, öğrenciler ve davetlilerin bulunduğu fuar açılışında okul Müdürü Ahmet Korkmaz, tarafından öğrenciler tarafından hazırlanan projelerin sergilendiği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı hakkında bilgilendirme yapıldı.
Öğrenciler tarafından hazırlanan ve birbirinden güzel projelerin yer aldığı bilim fuarını gezerek incelemelerde bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Demir, bu tür projelerin son derece önemli olduğunun altını çizerek, başarılı çalışmalarından dolayı öğrencileri ve onlara destek olan öğretmenlerini tebrik etti.
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışına katılan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Demir'e öğrenci, öğretmenler ve okul idaresi desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.