Zorlu Nakliye Olarak Uyarılarımız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat yaptırırken firmanın işi kendim yapacam deyip de kentler arası nakliyat işinizi başka birine satmadığına emin olunuz.
Evden eve nakliye yaparken firmanın deneyimli olmasına özen gösterin.
Ev taşıma işinizi deneyimli, büroları olan insanlara yaptırınız.

Anlaştığınız Firmanın Kendi Logolu Aracının Gelmesine Dikkat Ediniz.
Firmanın paketleme sistemi, paketleme, eşya depolama yaparken kullandığı malzemeleri dikkatlice inceleyiniz.
Bazı internet sayfalarında birbirine benzer taşıma sistemleri ve görselleri görebilirsiniz.
Resimler incelerken firmaya ait olup olmadığına dikkat ediniz. parça eşya taşıma da ve nakliye de

Öncelikle ambalaj maddesinde içi graf kağıtlı kalın havalı naylon (graf kağıtlı kalın havalı naylon eşyayı daha hoş muhafaza eder ve birçok taşıma esnasında oluşabilecek darbelere karşı korur) kullanılmasını istediğinizi belirtiniz.
Gittiğiniz firmanın taşıttığı insanlardan referans alınız referans sizin taşıtacağınız firmanın ile ilgili bilgi verir buda size sağlıklı bir evden eve taşıma sağlar.

Nakliye işinizi yapan firmaların K3 yetki belgesi olması gerekir olmazsa bu firma bu işi kaçak yapıyordur ve buda müşteri maduriyetin neden olur bu yüzden K3 yetki belgesine bakmayı unutmayın.
Bu işi hiçbir aracı olmayan ekibi , aracı , belgesi , bürosu , bir tane paketleme malzemesi olmayan

insanlarda bu işi yapıyoruz diyorlar bunlara lütfen kanmayın firmanın arabasını yetki belgesini bürosunu görmeniz madur olmamanızı sağlar.
Bir firma diğer firmaların verdiği fiyatlardan çok aşağıda bir fiyat veriyorsa bu firma %90 bu işi satıyor demektir sizin işi kendi logolu aracı ile değil bilinmeyen bir

araçla yaptırıp içinden komisyon alıyor bu işlerde 100 TL kar ettim dersiniz ancak 500 TL zarar edersiniz sonuç olarak eşyanızı taşıyacak araç canlı hayvan bile taşıyor olabilir