Nizip Ticaret Odası ve Turk Kızılayı Nizip Şubesi işbirliği ile "Nizip Sen Cok Yaşa" sloganıyla geleneksel hale getirilen Kan Bağışı Kampanyası Ayşe Beşir Ozyurt Kızılay Kan Merkezi nde gercekleşti.

Kan bağışı kampanyasına destek verenlere teşekkur eden Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt Nizip Ticaret Odası olarak yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kan bağışının oneminin bilinciyle hareket ediyoruz. dedi.

Bircok ilde bulunmayan Ayşe Beşir Ozyurt Kızılay Kan Merkezi nin Nizip te hizmete acıldığını vurgulayan NTO başkanı Ozyurt sozlerini şu şekilde surdurdu: Sosyal sorumluluğumuzun gereğini yerine getirmekten buyuk mutluluk duymaktayız. Herkesin bir gun kana ihtiyacı olabilir, cunku kan hayattır. Turk Kızılay ının kan taleplerine cevap verebilmesi icin stoklarının her zaman yeterli olması gerekir. Bizlerde Nizip te hizmete yeni acılan Ayşe Beşir Ozyurt Kızılay Kan Merkezi nin hem tanıtımını yapmak hem de yaşatmak adına boyle bir faaliyet duzenlemekteyiz. Nizip Ticaret Odası olarak hem can kurtarmak hem de hayır işlemek adına bu kan bağışı kampanyalarımıza devam edeceğiz. şeklinde konuştu.

Ayşe Beşir Ozyurt Kızılay Kan Merkezi nin Nizip te fiilen faaliyete girdiğini belirten Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları sozlerini şu şekilde surdurdu: Kan merkezimizde hem daha hijyenik hem de daha uygun şartlarda kan verme işlemi gercekleşecektir. Bizlerde Nizip Ticaret Odası nın duzenlemiş olduğu kan bağışı kampanyasına bir parca katkı sağlamak amacıyla buradayız. Ben bu kan merkezinin acılmasına katkı sunan Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkanı Mehmet Ozyurt a, Turk Kızılayı Nizip Şubesi Başkanı Kasım Cicektaş a, canla başla calışan calışanlarına ve bu kan merkezini yaptıran Ozyurt ailesine cok teşekkur ediyorum. Cok nadir ilcede bulunan bu kan merkezimizi ayakta tutarak daha dinamik hale getireceğiz. dedi.

Gercekleşen kampanyaya Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mahmut Polat, Abdulkadir Akkuş, Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu, Meclis, Disiplin ve Danışma Kurulu uyeleri, oda uyeleri, firma calışanları ve cok sayıda vatandaşımız da kan vererek destek verdi.