Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Nizip Ticaret Odası’na ziyarette bulundular.

Doktoroğlu ve Özyurt’a hayırlı olsun temennisinde bulunan GSO Başkanı Adil Konukoğlu, yeni dönemde yapılacak projelerde NTO ile birlikte ortak hareket edeceklerini belirterek, “Nizip bizim ayrılmaz bir parçamızdır. Bütün çalışmalarımızda ortak hareket ederek hizmet ve üretim çıtamızı daha yukarılara taşımak istiyoruz. Hepimizin ortak amacı Gaziantep’imiz ve ülkemiz için hizmet üretmektir” dedi.

Ziyaretleri için Başkan Topçuoğlu ve Konukoğlu’na teşekkür eden Özyurt da şunları söyledi: “Gaziantep marka bir şehir, üreten bir şehir. Yaptığı ihracatla adından her zaman söz ettirmeyi başarmıştır. Bizler Nizip ve Gaziantep’i her zaman ayrılmaz bir bütün olarak gördük. Gaziantep’in başarısıyla gurur duyuyoruz'' dedi.

Konuşmaların ardından Konukoğlu ve Topçuoğlu, ziyaretin anısına NTO Meclis Başkanı Doktoroğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt'a hediye sundular.Kaynak...