Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Nizip’te yeni göreve başlayan Emniyet Müdürü Mustafa Yaman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Her dönemlerinde olduğu gibi bu dönemde de emniyet güçlerimiz ile el ele vererek yapılması gereken çalışmaları yapmaya ve destek olmaya her zaman hazır olduklarını belirten Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip’e hoşgeldiniz diyerek emniyet güçlerimiz ile birlikte yeni görevlerinizde başarılar dilerim dedi.

Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman ise, Nizip Ticaret Odası’nın geçmiş dönemlerde emniyet müdürlüğümüze vermiş olduğu desteklerden ve yapılan çalışmalardan haberdar olduğunu, inşallah önümüzdeki dönemde de iş adamlarının sanayicilerin desteklerini beklediğini belirterek yapmış oldukları bu anlamlı ziyaretten dolayı Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine teşekkür ederim dedi.

Yapılan ziyarete NTO Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri Seyit Çeker, M. Ali Karabacak, İbrahim Demir ve NTO Meclis Üyeleri ve danışma kurulu üyeleri de katıldı.Kaynak...