Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt gerçekleşen oda borsa seçimlerinin ardından Gaziantep’in tüm oda ve borsaların başkanları ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 oda borsa seçimleri devam ederken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu seçimlerini tamamlayan oda ve borsa yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

Türkiye genelinde TOBB'a bağlı 365 oda ve borsada Mayıs ayında başlayan organ seçimleri Haziran ayının sonuna kadar devam edecek. Seçimler sürerken, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, seçimlerini tamamlayan odalar ile borsaların, yeni yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Selami MEMİŞ, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Yener, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, İslahiye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Vural ve beraberlerindeki heyet Ankara’da Gaziantep’lilerin tek ses ve tek yürek olduğunu belirttiler.

Gerçekleşen ziyarette Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt’a plaket taktim edildi.

Kaynak...