Kaymakam Çağlar Şehit Kardeşine Şahit Oldu
Nizip Belediye Başkan Vekili Salih Uygur Esmahan ve Şehit Kardeşi Mustafa Halil'in nikahını kıydı.
İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar Şehidimiz Ömer Saadettin Bakır’ın kardeşi Mustafa Halil Bakır'ın nikah merasimine katıldı.
Yapılan Nikahla hayatlarını birleştiren Şehit Ömer Sadettin Bakır'ın kardeşi Mustafa Halil'in en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, genç çifti tebrik ederek mutluluklar diledi.
Bakır ailesine "hayırlı olsun" dileklerini ileten Kaymakam Çağlar, *"Şehitlerimize olan minnet borcunu hiçbir zaman ödeyemeyiz, ama en azından onların emaneti olan ailelerine her zaman sahip çıkmak için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Bugün de şehidimizin kardeşinin nikâhına katılarak şehit ailemizin yanında olduk, mutluluklarına ortak olduk. Bu vesileyle bir kez daha şehidimizi rahmetle anıyor, genç çiftimize ise mutluluklar diliyorum" dedi.
Nikah törenine ayrıca Jandarma Komutanı Yüzbaşı Beyazıt Kalıçlı, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Avcı, Gaziantep İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar, Nizip Sosyal Hizmetler Müdürü Ömer Yıldız, SGK Nizip Şube Müdürü Sinan Bayram, Gaziantep Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Hasan Basri Yılmaz, dost, akraba ve aile fertleri katıldı.
Şehit astsubayın babası Ahmet ve annesi Lütfiye Bakır, *nikah törenine katılan herkese teşekkür etti.
Şehitimiz 29 yaşındaki Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Saadettin Bakır, Saadettin Bakır,
Hakkari'nin Çukurca İlçesi Çığlı Üs Bölgesi’ne PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olmuştu.
NRT Medya olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.