Nizip Ticaret Odası uyelerinin ve calışanlarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla eğitim faaliyetleri duzenlemeye devam ediyor.
Bu kapsamda Gaziantep SMMM Odası Nizip Temsilciliği ve Nizip Ticaret Odası işbirliği ile Nizip Ticaret Odası Meclis toplantı salonunda On Muhasebe eğitimleri duzenleniyor.

Duzenlenen eğitimin acılış konuşmasını yapan Gaziantep SMMM Odası Nizip Temsilcisi Necati Kılıc, Ara eleman değil, her zaman aranan eleman olunması gerektiğini belirtti.

Gun gectikce muhasebe mesleğinin zorlaştığına değinen Necati Kılıc sozlerini şu şekilde surdurdu: Bu konuda bizlere daha cok calışmak daha fazla eğitim almak ve daha cok teknolojiyi takip etmek duşuyor. Her zaman normal elaman bulmak mumkun ancak kalifiye eleman bulmak zor. Bu nedenle her zaman kendinizi yenilemeniz ve i geliştirmeniz gerekiyor. Bu eğitim duzenlenmesinde emeği gecen Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Muşavirler Odası Başkanı Mehmet Nabioğlu na Nizip Ticaret Odası Yonetim Kurulu na ve tum eğitimci arkadaşlarıma teşekkur eder saygılar sunarım.

Surekli değişen mevzuatlar karşısında eğitimlerin duzenlenmesi gerektiğini belirten Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Muşavirler Odası Başkanı Mehmet Nabioğlu şunları ifade etti: 2000 yılından itibaren e-devlet sistemine gecilmesinin ardından mevzuatlar surekli değişmektedir. Bu nedenle yeni cıkan mevzuatları bertaraf etmenin tek yolu eğitimlerin duzenlenmesidir. Muhasebe camiası Turkiye ekonomisine yon veren bir ailedir. Eğitim surecinizi tamamladıktan sonra iş hayatına atıldığınızda sizleri zorlu bir surec karşılayacaktır. Bu zorlu sureci en kolay atlatmanın yolu oğrenmekten gecmektedir. Oğrenirken inişli cıkışlı yollarda mutlaka olacaktır ancak hedefinizden hicbir zaman vazgecmemeniz gerekir. Unutmayalım ki kaybettiğimizde değil vazgectiğimizde yeniliriz. Bizler her zaman sizlere yardımcı olmak icin varız ve buradayız. Bu ve buna benzer eğitimlerimizi duzenlemeye devam edeceğiz. Eğitimlerimiz duzenlenmesinde bizlere her zaman destek olan Nizip Ticaret Odası na, Nizip Temsilcimiz Necati Kılıc a ve yoneticilerine teşekkur ediyoruz . şeklinde konuştu.

Duzenlenen eğitimler iki gun boyunca Nizip Ticaret Odası nda devam edecek.