Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurtgerçekleşen oda borsa seçimlerinin ardından Gaziantep'in tüm oda ve borsalarınbaşkanları ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı RifatHisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 oda borsaseçimleri devam ederken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu seçimlerinitamamlayan oda ve borsa yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

Türkiye genelinde TOBB'a bağlı 365 oda ve borsada Mayısayında başlayan organ seçimleri Haziran ayının sonuna kadar devam edecek. Seçimler sürerken, TOBB BaşkanıHisarcıklıoğlu, seçimlerini tamamlayan odalar ile borsaların, yeni yönetimkurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı AhmetTiryakioğlu, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Selami MEMİŞ, GaziantepSanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep Sanayi OdasıMeclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim KuruluBaşkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Yener, NizipTicaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret BorsasıYönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, İslahiye Ticaret Odası Yönetim KuruluBaşkanı Kemal Vural ve beraberlerindeki heyet Ankara'da Gaziantep'lilerin tekses ve tek yürek olduğunu belirttiler.

Gerçekleşen ziyarette Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiBaşkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Nizip Ticaret Odası Yönetim KuruluBaşkanı Mehmet Özyurt'a plaket taktim edildi.


Kaynak...